Gigaösszeggel támogatták a hazai liberális hálózatokat: a nyomásgyakorlás volt a cél

Kiderült, mennyi az annyi.

Új helyzet, új világ van, a XX. század status quója pedig megszűnőfélben, ami nekünk, magyaroknak jó hír, mert a XX. századra erősen ráfáztunk – mondta Szánthó Miklós.
A média nemzetbiztonsági, szuverenitási ügy, pláne, ha külföldi finanszírozásról van szó – fogalmazott Szánthó Miklós, az Alapjogokért Központ főigazgatója az Igazságháborúk konferenciasorozat Szuverenitás és szabadság című rendezvényén, amelyet az Alapjogokért Központ és a Nemzeti Médiaszövetség közösen szervezett.
Megállapította: világossá vált, hogy a baloldalon a függetlenség kizárólag a nemzeti érdektől való függetlenséget jelenti.
Szánthó emlékeztetett,
Magyarország több évszázados története mindig akörül forgott, hogy miként őrizhetjük meg a szabadságunkat, miként védhetjük meg a magyar függetlenséget.
A szuverenitás, ahogy a szabadság is, nem más, mint egy ösztön, a magyar pedig egy ösztönös nép, amely szereti a hazáját – jelentette ki az intézet vezetője, megjegyezve, az ezeréves magyar történelem arról szólt, hogy meg kell védeni Európát a külső hódítóktól, Magyarországot pedig az európai hódítóktól.
Ma sincs ez másképp – folytatta Szánthó –, hiszen „minket, magyarokat egy újfajta hegemónia próbál megfosztani szabadságunktól”, amely nem más, „mint egy átláthatatlan és maffiaszerűen működő hálózatokból felépülő neoliberális birodalom”.
Ezt is ajánljuk a témában
Kiderült, mennyi az annyi.
Az Alapjogokért Központ igazgatója szerint azonban az ezzel szembeni lázadást Magyarország indította el elsőként a világban.
„Új helyzet, új világ van, a XX. század status quója pedig megszűnőfélben, ami nekünk, magyaroknak jó hír, mert a XX. századra erősen ráfáztunk. A terv az, hogy a XXI. századdal ne így legyen” – emelte ki Szánthó Miklós a Magyar Nemzet beszámolója alapján.
Nyitókép forrása: Facebook